Експорт товарів в ЄС зріс на 25%

Експорт товарів в ЄС зріс на 25%

Зростання імпорту - 19%. За результатами 2016 року питома вага держав-членів Євросоюзу у зовнішній торгівлі товарами України склало 40,5% від загального обсягу торгівлі, а за I квартал 2017 року - 40,0%, - говориться в повідомленні прес-служби Мінекономрозвитку з посиланням на заступника міністра Наталію Микольську.

Як відзначають в МЕРТ, Євросоюз є єдиним значущим торговим партнером України, з яким за результатами 2016 року відбувся ріст обсягів торгівлі, в тому числі обсягів експорту товарів на 3,7%. У I кварталі 2017 року обсяги торгівлі товарами зросли на 21,6% (експорту - на 24,5%, імпорту - на 19,2%).

Уряд розглядає Угоду про асоціацію з ЄС як покажчик наших стратегічних реформ і має чіткий послідовний план конкретних кроків, які повинні зробити з метою максимального використання можливостей режиму вільної торгівлі з Євросоюзом.

У міністерстві також нагадують, що виконання Угоди про асоціацію є одним з ключових пріоритетів середньострокового плану дій уряду, а також одним із пріоритетів проекту «Експортна стратегія України».

Раніше повідомлялося, що через місяць повноцінно має запрацювати ЗВТ України з Канадою.

 

Джерело: Hubs.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create