Компанією «Промгазапарат» був виготовлений утилізатор теплоти відпрацьованого сушильного агента

Компанією «Промгазапарат» був виготовлений утилізатор теплоти відпрацьованого сушильного агента

Компанією «Промгазапарат» була виконана розробка та виготовлений утилізатор теплоти відпрацьованого сушильного агента (УГВ-630-160) з метою нагріву технологічної води.

Теплова потужність утилізатора становить 0.63 МВт, температура утилізованого повітряного потоку - 160°С, нагрівання води - до 90°С.

Утилізатор побудований на базі оребрених труб (мідь-алюміній) і встановлений всередині утепленого блок-боксу. Для захисту оребренної поверхні і навколишнього середовища від пилу, який присутній у відпрацьованому сушильному агенті, в корпусі блок-боксу встановлений металевий фільтр класу G3.

Підприємство «Промгазапарат» поставляє побутові та промислові теплогенератори різних потужностей, підігрівачі природного газу, обладнання для модернізації котлів, газові сепаратори. Усе обладнання відповідає міжнародним сертифікатам якості.

Ми пропонуємо вигідні умови співпраці, всі наші клієнти завжди можуть розраховувати на вигідні умови, лояльні ціни і постачання якісного товару. Із питань співпраці звертайтесь за контактними номерами, вказаними на сайті.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://agaz.ub.ua/
  • +38 (044) 538-07-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини по темі Показати ще

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create