Компанією «Промгазапарат» була виконана розробка та виготовлений утилізатор теплоти відпрацьованого сушильного агента (УГВ-630-160) з метою нагріву технологічної води.

Теплова потужність утилізатора становить 0.63 МВт, температура утилізованого повітряного потоку - 160°С, нагрівання води - до 90°С.

Утилізатор побудований на базі оребрених труб (мідь-алюміній) і встановлений всередині утепленого блок-боксу. Для захисту оребренної поверхні і навколишнього середовища від пилу, який присутній у відпрацьованому сушильному агенті, в корпусі блок-боксу встановлений металевий фільтр класу G3.

Підприємство «Промгазапарат» поставляє побутові та промислові теплогенератори різних потужностей, підігрівачі природного газу, обладнання для модернізації котлів, газові сепаратори. Усе обладнання відповідає міжнародним сертифікатам якості.

Ми пропонуємо вигідні умови співпраці, всі наші клієнти завжди можуть розраховувати на вигідні умови, лояльні ціни і постачання якісного товару. Із питань співпраці звертайтесь за контактними номерами, вказаними на сайті.