Українці масово відмовляються від кредитів

Українці масово відмовляються від кредитів

Громадяни України стримали свої апетити - за останній час в країні зменшилася кількість видаваних кредитів. Як передає replyua.net з посиланням на Payspace, кількість українців, які звертаються в банки за кредитами, скорочується з кожним роком.

Наприклад, в 2014 році частка українців, які взяли кредит, досягала 13,5 відсотків, роком пізніше їх було вже 10,6 відсотків, а в минулому році цифра впала до 8,8 відсотків. Гроші в борг більшість клієнтів бере для оплати щоденних витрат, купівлі побутової техніки та електроніки.

Сума кредиту в середньому склала 10,7 тисячі гривень, а середня сума поточної заборгованості - 6 тисяч гривень. Кредити найчастіше видаються без застави майна та терміном на 3 роки. Згідно з результатами нещодавно проведеного в країні опитування, українці, що потрапили у фінансову залежність від кредитів, дуже негативно сприймають цю ситуацію.

Близько 36 відсотків з них економлять навіть на їжі, щоб виплатити борг, 16 відсотків вже мають заборгованість по виплаті кредитів, і тільки 9 відсотків з тих, хто взяв кредит, зазначили, що розплачуються вчасно і не мають ніяких проблем з погашенням кредитів.

 

Джерело: From-UA.com.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create