Пам’ятники ручної роботи: вшанування пам’яті чи розкіш

Пам’ятники ручної роботи: вшанування пам’яті чи розкіш

До вибору пам’ятників на могилу померлого не потрібно ставитись з байдужістю, адже це останнє, що ми можемо для нього зробити.

Смерть близької людини — це завжди важко. Часто не вдається змиритись з цією думкою ще довгий час. Ми жаліємо про те, що не встигли сказати того, що варто було б, або зробити заради цієї людини щось хороше.

В наш час придумали багато чого нового, тепер пам’ятники оформлюють декоративним кольоровим щебенем, художніми малюнками, гравірують по каменеві піскоструєм, виконують портрети у кольорі, виготовляють подвійні або потрійні портрети, гравірують на пам’ятниках епітафії, а все заради того, щоб останній раз попрощатись з людиною таким чином. Це не розкіш, ми часто питаємо себе про те, чого саме хотів би померлий. І намагаємось зробити все так, якби цього бажала наша близька людина.

Замовити ексклюзивні пам’ятники ви можете у компанії «Атрибут», адже у нас ціни від виробника, і вам не доведеться переплачувати. Ми гарантуємо тільки високоякісну роботу. Працюємо здебільшого у Волинській області, можливий виїзд по Західній Україні.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://atribut.ub.ua/
  • +38 (097) 68791XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create