Компанія «Спецодяг» пропонує вам засоби індивідуально захисту, а саме — респіратор газозахисний «Тополь» за доступною ціною. Він призначений для захисту органів дихання від попадання шкідливого газу.

Респіратор складається з гумової напівмаски, двох фільтрувальних патронів, обтюратора (пристрій для перекривання повітря) і головки. У комплект газозахисного респіратора входять патрони від трьох різних марок: «А», «В» і «КД» - які призначені для захисту від різних сполук. Потрібно пам’ятати які фільтри і для чого потрібно застосовувати, щоб не завдавати шкоди своєму організму.

Перша пара патронів призначена для захисту від шкідливих випарів органічних сполук. Це може бути бензин, бензол, гас, ацетон та інших. Марка «В» застосовується проти випарів кислих газів (хлористий водень, хлор, отрути та хімікати, аерозолі). Третя пара патронів «КД» захищає від аміаку, сірководню та аерозолів.

Купляйте засоби індивідуального захисту дихання у нас. Приймаємо замовлення зі всієї України. Товари проходять випробування в лабораторіях Українського Державного Сертифікаційного центру і мають відповідні сертифікати. Доставка компаніями перевізниками або самовивіз. Ще більше інформації ви можете отримати у нас на сайті.