Упаковка з картону і мікрогофрокартону від компанії HolAndРrint виготовляється з переробленого паперу

Упаковка з картону і мікрогофрокартону від компанії HolAndРrint виготовляється з переробленого паперу

Тема екології для компанії HolAndРrint стоїть не на останньому місці, тому достатньо уваги приділяється питанню виробництва упаковки з картону і мікрогофрокартону з використанням переробленого паперу, що відповідає переліку вимог, а також сучасному науково-технічному рівню. Це є гарантією того, що споживач отримає високоякісну екологічно чисту упаковку.

Картонні коробки для упаковки HolAndРrint можна застосовувати в харчовій промисловості. Доказом високої якості продукції, що випускається, є наші постійні клієнти: фаст-фуди "Бургер Клуб", "Бургер Сіті", "Бургер Зона", пекарні "Паляничка", кодитерська "Танінторт" та інші.

Широкий асортимент, можливість оптових замовлень, підбір оптимальних варіантів для замовників, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість виготовлення мінімальної партії продукції - все це пропонує компанія з 17-м досвідом роботи в поліграфії.

Замовити різні варіанти упаковки можна як за готовими штампам, так і за індивідуальним розміром. Подробиці дізнавайтеся у менеджера компанії за телефоном +38 (097) 455 59 97.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://holandprint.com.ua/
  • +38 (097) 45559XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини по темі Показати ще

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create