Компанія HolAndprint виготовляє упаковки, які продають і захоплюють

Компанія HolAndprint виготовляє упаковки, які продають і захоплюють

Ми знаємо, як перетворити полку магазина в один з ефективних каналів комунікації вашого бренду, оскільки вважаємо, що зміст упаковки полягає в тому, щоб зробити бренд потрібним людям.

Дизайнери компанії HolAndprint створять, сконструюють такі картонні коробки для упаковки, які будуть спрямовані на вирішення завдань живих людей, тобто відштовхуватися не від абстрактної аудиторії, а від зрозумілих категорій споживачів.

Упаковка для сендвічів, коробка для гамбургера, упаковка саше - це такі види упаковки, які не завжди дійдуть до полиць супермаркетів. Дуже часто нашими замовниками подібного роду упаковки є невеликі виробники і приватні особи, які продають товари через власні інтернет-магазини або невеликі роздрібні точки продажу (фаст-фуди, пекарні, кондитерські, кафе та інше). Емоції, унікальність упаковки, яка підкреслює ексклюзивність товару, - все це є пріоритетом в роботі з кожним замовником.

Обговорити умови співпраці можна за телефоном +38 (097) 455 59 97. Гарантія виконання замовлення в обумовлені терміни.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://holandprint.com.ua/
  • +38 (097) 45559XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create