Компанія "АЛЬТАІР" виготовляє бирки для одягу за технологією Hot Stamp (гаряче тиснення)

Компанія "АЛЬТАІР" виготовляє бирки для одягу за технологією Hot Stamp (гаряче тиснення)

Виготовлення бирок для одягу за технологією Hot Stamp (гаряче тиснення) - це процес перенесення фарби з ріббона на текстильну стрічку під впливом високої температури і тиску за допомогою спеціального металевого кліше. Дана технологія дозволяє друкувати етикетки для одягу на поліестрових і на сатинових стрічках.

Терміни виробництва етикеток по догляду варіюються від 2 до 5 робочих днів в залежності від технології виробництва, розміру тиражу, наявності всіх витратних матеріалів, необхідних для виробництва, а також завантаженості виробничої дільниці.

При друку етикеток по догляду за технологій Hot Stamp термін виготовлення етикеток збільшується на термін, необхідний для виготовлення металевого кліше (в середньому - 2 робочих дня).

Замовити етикетки (бирки для одягу) за технологією Hot Stamp ви можете у менеджерів нашої компанії. Гарантуємо високу якість, оперативність і оптимальні ціни.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://altair.ub.ua/
  • +38 (044) 392-85-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create