ТОВ «ЧДА» в індивідуальному порядку розглядає можливості поставки хімічної продукції

ТОВ «ЧДА» в індивідуальному порядку розглядає можливості поставки хімічної продукції

ТОВ «ЧДА» є однією з провідних в Україні компаній, яка займається поставками хімічної сировини і комплексним оснащенням лабораторій для різних галузей промисловості (аграрна, металургійна, деревообробна, керамічна, скляна, шкіряна, косметична, харчова, будівельна, фармацевтична), а також для гальванічного покриття металів, для виробництва лаків, фарб і смол; для виробництва мастил, шин і ГТВ.

Нашими постійними замовниками є підприємства і організації України, які ми забезпечуємо високоякісною хімічною продукцією, тому можливості не обмежуються рамками каталогу - розглядаємо питання поставки сировини в індивідуальному порядку.

Ми надаємо хімічні реактиви (спирти, кислоти, луги, індикатори, розчинники та інше), хімічну сировину, лабораторний посуд, обладнання за цінами, нижчими за ринкові.

Із питань поставок хімічної сировини та іншої продукції просимо зв'язатися з нами телефоном, через e-mail або за допомогою форми заявки на продукцію.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://chda-cherkasy.ub.ua/
  • +38 (067) 27540XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини по темі Показати ще

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create