Вам потрібно купити обладнання для виробництва паливних брикетів, а саме подрібнювачі соломи? Ви на вірному шляху! Компанія «Брикетуючі технології» пропонує вам свій асортимент товару, що зв’язаний з подрібнювачами соломи.

Подрібнювачі соломи - це агрегати, що виготовлені спеціально для використання у виробництві паливних брикетів та пелет. Ще їх можна застосовувати для сільського господарства, а також для подрібнення комбікорму. Ці апарати складаються з двох частин: апарат розривання тюка і подрібнюючий апарат. Агрегат, що подрібнює, нагадує обертовий барабан, на якому прикріплені рухливі молотки. Загалом їх усіх 69 штук. Також там знаходиться сітка, яка призначена для того, щоб калібрувати довжину отриманої фракції. Маса цієї конструкції немаленька, залежно від продуктивності вона може коливатись від 1500 до 2500 кг.

Ми пропонуємо гарантію - 1 рік. Товар продається оптом та вроздріб. Щоб отримати ще більше інформації про подрібнювачі соломи або безпосередньо замовити їх - звертайтесь за контактними даними.