Ви запитаєте: «Яка спеція є головною та повинна бути у кожному домі?» Звісно ж це перець чорний (горошок). Його використовуються і для приготування м’яса, і риби, і для овочів, соління, інколи навіть додають до приготування печива. Ось яке різноманіття!

Чорний перець багатий на мікроелементи, він містить у собі залізо, кальцій, вітаміни. Він навіть корисний при різних захворюваннях. Перець може підкреслити оригінальний смак приготовленої страви, а також він буде корисним для вашого організму. Перець - це найпоширеніша пряність, що використовується у величезній кількості рецептів.

Чорний перець - це плід вічнозеленої ліани, яка цвіте двічі на рік. Плодів дуже багато, спершу вони зелені, потім червоні, і аж при повному дозріванні набувають коричневого та чорного кольору. Цікаво те, що білий перець виготовляють з чорного шляхом вимочування у морській чи вапняковій воді або піддають прямим сонячним променям.

У компанії «Юна Пак» зручна доставка та оплата чорного перцю. Ви можете замовити його онлайн. Ще більше інформації про перець чорний горошок ви можете отримати у нас на сайті.