Ви знали про те, що деякі санаторії України мають таку послугу, як проведення весіль? Тепер знаєте! Курортний комплекс «Rixos-Prykarpattya» належить саме до таких.

Проведення весілля – це діло не легке. Закоханні люди готуються до цього дійства місяцями, а то й рік потрібен, щоб все підготувати. Скільки ж турбот у молодят! Потрібно і одяг підібрати, і обручки, і гостей покликати, і до танцю першого підготуватись, але ще складніше – обрати місце проведення цього незабутнього свята. Щоб все було не буденно, пропонуємо вам зупинити свій вибір на нашому курортному комплексі. Для проведення свята такого масштабу у нас є велика та чудова бенкетна зала. Її можна прикрасити стрічками, кульками та іншими весільними аксесуарами відповідно до кольорів та дизайну весілля. Варто зазначити, що ви також можете провести церемонію одруження за межами приміщення. Стільці та арку можна перенести на терасу і свято набуде так званого американського стилю. Для молодят у нас є спеціальний подарунок – безкоштовне розміщення у весільному номері. Ми докладемо усіх зусиль, щоб ваше свято стало незабутнім та вишуканим.

Звертайтесь за контактними даними, щоб отримати ще більше інформації про весілля у Трускавці. Замовити цю послугу можна онлайн або за телефоном.