Шукаєте спа-готель (Трускавець) з найкращим обслуговуванням? Пропонуємо вам відвідати курортний комплекс «Rixos-Prykarpattya». У нас найкраще поєднання вишуканого відпочинку та якісного оздоровлення.

Спа-готель – це такий заклад, у якому безпосередньо проводиться лікування цілющою водою. Усі ми знаємо, що в Трускавці знаходяться лікувальні мінеральні джерела, тому це одне з найкращих місць для будування спа-готелю. Ми пропонуємо вам завітати до курортного комплексу «Rixos-Prykarpattya», на базі якого знаходиться один із таких спа-центрів.

Для того щоб ваш організм нормально функціонував та виконував всі життєво необхідні функції – потрібно за ним правильно доглядати. Хронічне недосипання, стреси, нервові зриви – все це загрожує правильному функціонуванню та навіть здоров'ю чи життю. Спа-відновлення – це одна з найкращих послуг, яка використовується для омолодження та профілактики раннього старіння у чоловіків та жінок. Послуга підходить лише для осіб із зрілою шкірою, програма розрахована на 6 днів.

У вартість послуги не входить проживання. Ще більше інформації про спа-готель ви можете знайти на нашому сайті. Замовити послугу можна онлайн.