Компанія «Друїди» готує сюрприз - ми розширюємося!

Компанія «Друїди» готує сюрприз - ми розширюємося!

ТОВ «Друїди», яке вже давно є лідером на українському «грибному ринку», скоро порадує своїх покупців. Компанія розширюється, і найближчим часом з'явиться ще одне підприємство з виробництва грибних блоків. Де саме буде розміщуватися нова філія, поки тримають в секреті, але головне, що «Друїди» зможуть забезпечити ще більшу кількість покупців своєю корисною продукцією.

Компанія «Друїди» славиться тим, що використовує найсучасніше обладнання для вирощування грибів. На підприємстві завжди дотримуються правильного процесу вирощування, уважно стежать за гігієнічністю продукції та дотримуються доступної цінової політики, щоб купити гриби гливи могли всі охочі. У виробничих цехах стежать за режимом гігієни, стерильності, продукція обов'язково піддається перевірці в лабораторії.

Уже багато років компанія «Друїди» - це надійний партнер для великої кількості підприємств, які займаються вирощуванням гриба гливи!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://substrat.ub.ua/
  • +38 (056) 477-21-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create