Оновлені дископравильні верстати від компанії "Автостар" - допомагаємо правильно вибрати якісне обладнання для СТО

Оновлені дископравильні верстати від компанії "Автостар" - допомагаємо правильно вибрати якісне обладнання для СТО

Представляємо оновлений дископравильний верстат «Сіріус універсал», який призначений для ремонту дисків коліс автомобілів діаметром від 12 до 24 дюймів (305-630 мм) і шириною від 4,0 до 12,0 дюймів (100-304,8 мм). В наявності є верстат для рихтування литих, а також мотоциклетних дисків.

На верстаті «Сіріус універсал» передбачено різець, який дозволяє обробляти диск після зварювання рихтування, а також для підрізування зовнішньої кромки диска. У комплектацію верстата входить одна планшайба і центрувальні шайби.

Устаткування ПП "Автостар" виготовляється відповідно до технічних умов на сучасних металообробних верстатах з дотриманням всіх стандартів, необхідних для даного виду обладнання. Фахівці компанії допоможуть правильно вибрати якісне обладнання для СТО, в тому числі і дископравильні верстати.

Купити автосервісне обладнання в роздріб і оптом в Черкасах з доставкою по Україні, а також отримати кваліфіковані консультації від виробника ви можете за контактними номерами: +38 (0472) 32-09-04, +38 (0472) 33-04-21, + 38 (050) 560 85 57.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create