Морозиво оптом - запаковане морозиво умовно безпечніше вуличного

Морозиво оптом - запаковане морозиво умовно безпечніше вуличного

Із 1 січня 2018 року наберуть чинності нові держстандарти на продаж м'якого "вуличного" морозива, яке до цього часу не потрапляло ні під один нормативно-правовий акт. Згідно з технологічною інструкцією у споживача з'явиться можливість їсти якісний продукт.

Відомі випадки, коли прострочене морозиво починають активно продавати саме з наближенням літа (травень-червень), коли зростає попит на цей продукт. Тому споживачеві необхідно з особливою увагою вивчати всю інформацію, надану виробником на упаковці.

Морозиво в супермаркетах можна вважати безпечнішим вуличного за умови, що магазини дотримуються вимог до зберігання цього продукту - температура в морозильній камері повинна бути не вище мінус 24 градусів.

У морозиві ТМ "Ласунчик" використовуються натуральні барвники та якісні інгредієнти. На упаковці завжди вказується тільки достовірна інформація про всіх складові морозива.

Купити морозиво оптом ТМ "Ласунчик" (у вафельному стаканчику, в пластику, вагове, ескімо, ріжок, пломбір, сімейне морозиво, а також рулети і торти з морозива) - це значить отримати сприятливу основу для ефективної співпраці.

Із питань оптових поставок звертайтеся за контактними номерами, вказаними на сайті.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://ice-cream.ub.ua/
  • +38 (03477) 2-77-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create