Точне землеробство підвищує рентабельність бізнесу на 20%

Точне землеробство підвищує рентабельність бізнесу на 20%

На більшій території України з 1 га збирають близько 4 т кукурудзи. Завдяки точному землеробству, тобто вивченню особливостей грунту, а відповідно - раціональному посіву та раціональному використанню добрив, можна підняти показники вдвічі. Таким чином, як запевняють фахівці, підприємства можуть заощадити близько 1 млн доларів (на поливі і мінеральних добривах) і збільшити обсяги врожаю.

Точне землеробство використовують в Європі вже більше 30 років. Чималих грошей коштує спеціальне обладнання (метеостанції, які розміщують на полях, сенсори для рослин та інше). Дороге обладнання окупиться вже через рік-два, а рентабельність бізнесу збільшиться на 20%.

Купити навігатори для сільгосптехніки та інші системи точного землеробства можна в компанії "Агро Інвест", яка є дилером таких всесвітньо відомих брендів, як AgLeader (системи точного землеробства, США), NORAC (системи контролю висоти штанги обприскувача, Канада), MC ELETTRONICA (системи контролю висіву на сіялках, Італія).

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://agroinvest.ub.ua/
  • +38 (044) 586-28-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини по темі Показати ще

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create