Компанія "Агро Інвест" представляє сучасні тенденції розвитку інноваційних технологій в сфері точного землеробства

Компанія "Агро Інвест" представляє сучасні тенденції розвитку інноваційних технологій в сфері точного землеробства

Застосовуючи інноваційні технології, можна збільшити урожай на 20-30%, використовуючи тільки наявні ресурси. У разі, якщо вітчизняні с/г виробники стануть вести своє господарство згідно з новими, сучасними стандартами, застосовуючи ефективне землеробство, то Україну чекають позитивні перспективи на світовому ринку сільськогосподарської продукції.

Фермерські господарства розвинених країн роблять ставку на ефективне використання ресурсів, зменшення собівартості, покращення якості продукції.

Для того щоб досягти найвищих результатів, в першу чергу, необхідно закласти хорошу основу, тому зараз все більше збільшується зацікавленість наших аграріїв у вивченні і освоєнні інноваційних технологій, зокрема, точного землеробства, хоча, порівняно з Америкою і Європою, в Україні ці процеси відбуваються дуже повільно.

Компанія "Агро Інвест" підбирає і встановлює обладнання, яке допоможе українським аграріям збільшити точність роботи при розкиданні добрив, обприскуванні, обробці грунту, посіву та жнив, а також використовувати вже наявне GPS-обладнання, проводити його діагностику і ремонт.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://agroinvest.ub.ua/
  • +38 (044) 586-28-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини по темі Показати ще

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create