Техніка від «Волинської фондової компанії» на «Дні агротехнологій. Основний обробіток»

Техніка від «Волинської фондової компанії» на «Дні агротехнологій. Основний обробіток»

14 вересня цього року на полі ПрАТ «Агрофорт» (МХП) у с. Черняхів Кагарлицького району Київської області відбувся черговий захід із серії «Дні агротехнологій» від Українського Клубу Аграрного Бізнесу та агентства AgriEvent, у якому традиційно взяла участь «Волинська фондова компанія».

Цього разу захід був присвячений основному обробітку та дав можливість українським аграріям, що приїхали зі всіх куточків України, ознайомитися із найефективнішими технологічними рішеннями в сільському господарстві.

Зокрема, в роботі були продемонстровані дисколапові агрегати, глибокорозпушувачі, плуги та важкі дискові борони від провідних іноземних брендів, що лідирують на вітчизняному ринку. Крім того, бонусом заходу став тест-драйв тракторів, а також усі присутні могли насолодитися переглядом шоу танцюючих навантажувачів.

«Волинська фондова компанія» взяла участь у відразу двох блоках демонстрацій: глибокорозпушувачі і плуги, достойно представивши потужну сучасну техніку:

- Глибокорозпушувач Agrisem Cultiplow Platinum SR 4m, який працював у парі із трактором Massey Ferguson 8690.

Напівнавісний плуг Kuhn Challenger, який працював у парі із трактором Fendt 1050 Vario.

 

Під час демонстрацій, які традиційно проходили у формі змагань, експерти оцінювали глибину обробітку, швидкість та ширину захвату. Обидва агрегати від «Волинської фондової компанії» показали себе з кращої сторони, продемонструвавши в роботі ключові переваги.   

Цікаво, що дана демонстрація техніки проходила в рамках VIII Міжнародної конференції "Ефективне управління агрокомпаніями" (LFM 4.0), що розпочалась 13 вересня та тривала впродовж 2 днів. Другий день цієї конференції був присвячений обговоренню новітніх технологій, які вже прийшли в Україну і активно застосовуються у передових компаніях. Демонстрацію цих технологій змогли на власні очі побачити усі відвідувачі «Дня агротехнологій. Основний обробіток».

Дякуємо організаторам за чудову організацію заходу, що пройшов в атмосфері взаємовигідного партнерства задля успішного розвитку вітчизняного агробізнесу!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://vfc.ub.ua/
  • +38 (0800) 21-11-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create