14 вересня цього року на полі ПрАТ «Агрофорт» (МХП) у с. Черняхів Кагарлицького району Київської області відбувся черговий захід із серії «Дні агротехнологій» від Українського Клубу Аграрного Бізнесу та агентства AgriEvent, у якому традиційно взяла участь «Волинська фондова компанія».

Цього разу захід був присвячений основному обробітку та дав можливість українським аграріям, що приїхали зі всіх куточків України, ознайомитися із найефективнішими технологічними рішеннями в сільському господарстві.

Зокрема, в роботі були продемонстровані дисколапові агрегати, глибокорозпушувачі, плуги та важкі дискові борони від провідних іноземних брендів, що лідирують на вітчизняному ринку. Крім того, бонусом заходу став тест-драйв тракторів, а також усі присутні могли насолодитися переглядом шоу танцюючих навантажувачів.

«Волинська фондова компанія» взяла участь у відразу двох блоках демонстрацій: глибокорозпушувачі і плуги, достойно представивши потужну сучасну техніку:

- Глибокорозпушувач Agrisem Cultiplow Platinum SR 4m, який працював у парі із трактором Massey Ferguson 8690.

Напівнавісний плуг Kuhn Challenger, який працював у парі із трактором Fendt 1050 Vario.

 

Під час демонстрацій, які традиційно проходили у формі змагань, експерти оцінювали глибину обробітку, швидкість та ширину захвату. Обидва агрегати від «Волинської фондової компанії» показали себе з кращої сторони, продемонструвавши в роботі ключові переваги.   

Цікаво, що дана демонстрація техніки проходила в рамках VIII Міжнародної конференції "Ефективне управління агрокомпаніями" (LFM 4.0), що розпочалась 13 вересня та тривала впродовж 2 днів. Другий день цієї конференції був присвячений обговоренню новітніх технологій, які вже прийшли в Україну і активно застосовуються у передових компаніях. Демонстрацію цих технологій змогли на власні очі побачити усі відвідувачі «Дня агротехнологій. Основний обробіток».

Дякуємо організаторам за чудову організацію заходу, що пройшов в атмосфері взаємовигідного партнерства задля успішного розвитку вітчизняного агробізнесу!