16 вересня усі дороги вели до Хмельницького. Адже саме тут проходила обласна агропромислова виставка-ярмарок «Агро-Поділля 2017», активну участь у якій взяла «Волинська фондова компанія», представивши аграріям Хмельниччини та сусідніх областей потужну сільськогосподарську техніку відомих іноземних брендів, а також широкий асортимент оригінальних запасних частин, шпагат та сітку Bezalin і оливи Total.

Зокрема, на стенді «Волинської фондової компанії» були представлені потужні представники сімейства тракторів Massey Ferguson – MF 8737 та MF 7724 та сучасні плуги - Kuhn Multi-Leader 8T та Unia Vis L 4+1, які не могли не привернути увагу відвідувачів виставки. 

Менеджери компанії охоче консультували усіх, хто бажав ближче познайомитись із особливостями та перевагами даних агрегатів. Також проявляли аграрії інтерес і до запасних частин, яких було представлено чимало.

Слід відмітити, що цьогорічна виставка була ювілейною – 30-ою та до того ж була присвячена 80-річчю утворення Хмельницької області, тому пройшла в особливій святковій атмосфері.

Дійство проходило у формі виставки-ярмарку, тому привернуло увагу не лише аграріїв, які прибули подивитись на сучасну техніку, свійських тварин, засоби захисту рослин та нові сорти сільськогосподарських культур, але й гостей та жителів міста, яких привабив ярмарок промислової та продовольчої продукції, продукції бджільництва, а також вироби народних умільців.

Усі райони області взяли участь у виставці та привезли найкращі зразки своєї продукції. Також свій доробок представили підприємства харчової та переробної промисловості і лісового господарства, що функціонують на території області.

Дякуємо усім, хто відвідав стенд «Волинської фондової компанії» на виставці «Агро-Поділля 2017». Нам було приємно зустрітися із кожним із вас. Також висловлюємо вдячність організаторам виставки за відмінну організацію події.