«Волинська фондова компанія» на ювілейній виставці «Агро-Поділля 2017»: фотопідсумки

«Волинська фондова компанія» на ювілейній виставці «Агро-Поділля 2017»: фотопідсумки

16 вересня усі дороги вели до Хмельницького. Адже саме тут проходила обласна агропромислова виставка-ярмарок «Агро-Поділля 2017», активну участь у якій взяла «Волинська фондова компанія», представивши аграріям Хмельниччини та сусідніх областей потужну сільськогосподарську техніку відомих іноземних брендів, а також широкий асортимент оригінальних запасних частин, шпагат та сітку Bezalin і оливи Total.

Зокрема, на стенді «Волинської фондової компанії» були представлені потужні представники сімейства тракторів Massey Ferguson – MF 8737 та MF 7724 та сучасні плуги - Kuhn Multi-Leader 8T та Unia Vis L 4+1, які не могли не привернути увагу відвідувачів виставки. 

Менеджери компанії охоче консультували усіх, хто бажав ближче познайомитись із особливостями та перевагами даних агрегатів. Також проявляли аграрії інтерес і до запасних частин, яких було представлено чимало.

Слід відмітити, що цьогорічна виставка була ювілейною – 30-ою та до того ж була присвячена 80-річчю утворення Хмельницької області, тому пройшла в особливій святковій атмосфері.

Дійство проходило у формі виставки-ярмарку, тому привернуло увагу не лише аграріїв, які прибули подивитись на сучасну техніку, свійських тварин, засоби захисту рослин та нові сорти сільськогосподарських культур, але й гостей та жителів міста, яких привабив ярмарок промислової та продовольчої продукції, продукції бджільництва, а також вироби народних умільців.

Усі райони області взяли участь у виставці та привезли найкращі зразки своєї продукції. Також свій доробок представили підприємства харчової та переробної промисловості і лісового господарства, що функціонують на території області.

Дякуємо усім, хто відвідав стенд «Волинської фондової компанії» на виставці «Агро-Поділля 2017». Нам було приємно зустрітися із кожним із вас. Також висловлюємо вдячність організаторам виставки за відмінну організацію події.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://vfc.ub.ua/
  • +38 (0800) 21-11-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create