20-23 вересня 2017 року у м. Кропивницький відбулась подія, що привернула увагу аграріїв з усіх куточків України – Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO-2017, участь у якій взяла і «Волинська фондова компанія».

AGROEXPO-2017 – це Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій, на якій аграрії мали змогу ознайомитися з сільськогосподарською технікою провідних вітчизняних та іноземних брендів.

«Волинська фондова компанія» завжди пропонує своїм клієнтам найкраще, тому представила на даній виставці техніку відомих іноземних брендів, що користуються підвищеною популярністю серед аграріїв, а саме французької компанії «Agrisem» та польської компанії «Unia», а також широкий асортимент оригінальних запасних частин до сільськогосподарської техніки, оливи Total та шпагат і сітку Bezalin.

Компанія «Agrisem International» створює унікальні машини, що заслуговують на визнання у цілому світі. Техніка цього бренду відзначається високою економічністю та екологічністю. До слова, «Волинська фондова компанія» є єдиним офіційним дилером компанії «Agrisem» в Україні. На виставці AGROEXPO-2017 вона представила глибокорозпушувач Agrisem Cultiplow Platinum SR4, який є справжньою революцією у рихленні ґрунту, адже завдяки унікальній запатентованій формі лап глибоке розпушення стає можливим без зміщення та перемішування шарів ґрунту, що є надзвичайно важливим для дотримання принципу бережливого обробітку.

 

Польська компанія «Unia Group» є одним із провідних виробників сільськогосподарської техніки в Європі. Ціллю компанії є забезпечення найвищої продуктивності фермерських господарств та прибутковості аграріїв. «Волинська фондова компанія» є ексклюзивним дилером компанії «Unia Group» в Україні. На цій виставці компанія представила аж 5 агрегатів даного бренду, а саме: дисковий агрегат Unia Ares HP XL 8, плуг Unia Vis XL 7+1, розкидач мiнеральних добрив Unia RCW 12000, розкидач мiнеральних добрив Unia MXL 3000 та обприскувач Unia Europa 3024.

Окрім експозицій потужної сільськогосподарської техніки відвідувачі виставки мали змогу відвідати демонстраційні покази техніки в роботі та ознайомитися з новинками сільськогосподарських вантажівок. Для тих, хто цікавиться тенденціями розвитку агробізнесу, відбувся Міжнародний інвестиційний форум, різноманітні семінари та бізнес-консультації фахівців.

Не бракувало на AGROEXPO-2017 і розваг: стронгмен-шоу, Покровський ярмарок та конкурс на найкращий крафтовий сир.

Загалом, AGROEXPO-2017 пройшла у позитивній атмосфері, за що висловлюємо вдячність організаторам.

До зустрічі наступного року!