«Волинська фондова компанія» підкорила Міжнародну агропромислову виставку AGROEXPO-2017

«Волинська фондова компанія» підкорила Міжнародну агропромислову виставку AGROEXPO-2017

20-23 вересня 2017 року у м. Кропивницький відбулась подія, що привернула увагу аграріїв з усіх куточків України – Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO-2017, участь у якій взяла і «Волинська фондова компанія».

AGROEXPO-2017 – це Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій, на якій аграрії мали змогу ознайомитися з сільськогосподарською технікою провідних вітчизняних та іноземних брендів.

«Волинська фондова компанія» завжди пропонує своїм клієнтам найкраще, тому представила на даній виставці техніку відомих іноземних брендів, що користуються підвищеною популярністю серед аграріїв, а саме французької компанії «Agrisem» та польської компанії «Unia», а також широкий асортимент оригінальних запасних частин до сільськогосподарської техніки, оливи Total та шпагат і сітку Bezalin.

Компанія «Agrisem International» створює унікальні машини, що заслуговують на визнання у цілому світі. Техніка цього бренду відзначається високою економічністю та екологічністю. До слова, «Волинська фондова компанія» є єдиним офіційним дилером компанії «Agrisem» в Україні. На виставці AGROEXPO-2017 вона представила глибокорозпушувач Agrisem Cultiplow Platinum SR4, який є справжньою революцією у рихленні ґрунту, адже завдяки унікальній запатентованій формі лап глибоке розпушення стає можливим без зміщення та перемішування шарів ґрунту, що є надзвичайно важливим для дотримання принципу бережливого обробітку.

 

Польська компанія «Unia Group» є одним із провідних виробників сільськогосподарської техніки в Європі. Ціллю компанії є забезпечення найвищої продуктивності фермерських господарств та прибутковості аграріїв. «Волинська фондова компанія» є ексклюзивним дилером компанії «Unia Group» в Україні. На цій виставці компанія представила аж 5 агрегатів даного бренду, а саме: дисковий агрегат Unia Ares HP XL 8, плуг Unia Vis XL 7+1, розкидач мiнеральних добрив Unia RCW 12000, розкидач мiнеральних добрив Unia MXL 3000 та обприскувач Unia Europa 3024.

Окрім експозицій потужної сільськогосподарської техніки відвідувачі виставки мали змогу відвідати демонстраційні покази техніки в роботі та ознайомитися з новинками сільськогосподарських вантажівок. Для тих, хто цікавиться тенденціями розвитку агробізнесу, відбувся Міжнародний інвестиційний форум, різноманітні семінари та бізнес-консультації фахівців.

Не бракувало на AGROEXPO-2017 і розваг: стронгмен-шоу, Покровський ярмарок та конкурс на найкращий крафтовий сир.

Загалом, AGROEXPO-2017 пройшла у позитивній атмосфері, за що висловлюємо вдячність організаторам.

До зустрічі наступного року!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://vfc.ub.ua/
  • +38 (0800) 21-11-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create