Купіть бетононасос і отримаєте знижку в 27% на бетон

Купіть бетононасос і отримаєте знижку в 27% на бетон

Компанія "ВК Сервіс" - це широкий вибір бетононасосів (стаціонарні бетононасоси, мобільні бетононасоси, автобетононасоси). Для своїх клієнтів ми пропонуємо вигідні і унікальні умови - купіть бетононасос і отримаєте хорошу знижку в 27% на бетон.

ВК Сервіс гарантує вам обслуговування на високому рівні, індивідуальний підхід до кожного клієнта і ціни на бетононасоси, які вам обов'язково сподобаються.

Доставка бетону здійснюється співробітниками компанії в його товарному вигляді спеціально призначеним транспортом, який не дає суміші схопитися і застигнути по шляху від заводу до будівництва. У спеку або прохолоду, бетон з доставкою буде володіти високими характеристиками.

Продукція має низку важливих переваг:

  • міцність на стискання;
  • експозиція;
  • величина зерна заповнювача;
  • консистенція;
  • вид застосування.

Крім того, можуть бути обумовлені додаткові властивості, на кшталт виду і класу, розвитку міцності, затримки твердіння, опору волозі, зносостійкості і інші.

Якщо вас зацікавила дана пропозиція і ви хочете купити бетононасос, а також отримати в подарунок знижку на бетон, то телефонуйте нам за вказаними контактними номерами на сайті.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://betononasos.ub.ua/
  • +38 (067) 217 11 XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create