Наближте звітність вашої компанії до європейських стандартів!

Наближте звітність вашої компанії до європейських стандартів!

Хочете наблизити свою компанію до європейських стандартів? «Оттен Консалтинг» пропонує допомогу в веденні звітності та трансформації української фінансової звітності за міжнародними стандартами IFRS та німецькими стандартами GAAP.

Український облік часто порушує принцип превалювання суті над формою. Відповідно складається така ситуація, яку часто спостерігаємо: недостовірне відображення фінансової ситуації підприємства. А це може викликати неприбутковість компанії в подальшій діяльності.

Перехід на західноєвропейські стандарти бухгалтерського обліку дасть вам об'єктивну картину фінансів. Ви будете чітко знати, що відбувається у фінансовій сфері вашої компанії та зможете провести ефективну політику щодо покращення. Фінансова звітність вашої компанії буде в надійних руках з «Оттен Консалтинг»!

Наші фінансові експерти підготують цілісну трансформацію Вашого українського бухгалтерського обліку відповідно до західноєвропейських стандартів. Крім того, ми будемо застосовувати облікову політику, яку Ваша компанія вирішила використовувати для обліку своєї діяльності.


Зацікавило? Телефонуйте за контактним телефоном!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://otten-consulting.ub.ua/
  • +38 (044) 49277XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create