В компанії "Урсус" нові види черепиці!

В компанії "Урсус" нові види черепиці!

Ще в давнину люди виявили чудові властивості обпаленої глини, як будівельного матеріалу. Вона водостійка та тримає форму. У цей час винайшли пластинки для перекриття даху з кераміки і стали називати цей винахід керамічною черепицею. 

Компанія "Урсус" пропонує найновіші види черепиці, будь-якого кольору та від різних виробників. Тепер в наявності черепиця БРААС. Виробник Німеччина. Вона теж виготовляється з глини. Її спочатку формують, потім сушать і випалюють. До складу черепиці не додають спеціальних барвників. Також є ще одна вагома причина придбати собі таку черепицю. БРААС має низьку теплопровідність. Повільно гріється та повільно віддає отримане тепло. Тому у мансардному приміщенні завжди зберігатиметься оптимальна температура. 

Щоб замовити, перейдіть до каталогу на нашому сайті. Деталі оплати чи доставки за телефоном. Даємо консультацію щодо вибору покрівлі та конструкції даху.

Телефонуйте і замовляйте!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://ursus.ub.ua/

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create