Ми пропонуємо тротуарні плити, призначені для влаштування вуличних тротуарів, пішоходних доріжок, посадкових майданчиків, громадського транспорту. 

Тротуарна плитка виготовляється відповідно до найвищих стандартів якості. Ми гарантуємо міцність бетону та естетичність.

Безумовним плюсом плити перекриття є те, що в дощову погоду таке покриття буде залишатися чистим, на відміну від асфальту. Вода стікає в проміжки між стиками і вбирається в землю.

ТОВ «Торговий дім» здійснює виробництво широкого спектра продукції зі строго регульованими показниками технологічних властивостей, міцності і довговічності. В наявності: збірні панельні котеджі, збірні ангари для сільського господарства, вентиляційні блоки.

Асортимент товарів представлений 24 видами продукції з більш ніж 100 найменувань. Наша пропозиція буде цікава будівним компаніям, виконробам та приватним особам.

Продаж здійснюється оптом і в роздріб. Уточнити деталі і отримати консультацію ви завжди можете за контактними телефонами. Доставка по всій Україні.

Ми чекаємо на ваш дзвінок!