Сьогодні для успішного просування бренду на ринку важлива як внутрішня, так і зовнішня характеристика продукту. Безумовно, щоб мати великий попит, товар повинен бути якісним та потрібним. Та цього інколи замало. Часто покупці запам'ятовують бренд саме за їхнім логотипом чи оригінальною упаковкою продукту. Продаж насіння не є виключенням. Для збільшення привабливості продукції необхідно зробити красиву та надійну упаковку.

Компанія «Флора прес» не просто виготовляє пакети для фасування та зберігання насіння. Ми з уважністю та професіоналізмом підходимо до кожного клієнта. Наші досвідчені спеціалісти втілять в життя будь-які ваші дизайнерські ідеї, а якщо їх забракло — ми самі розробимо для вас унікальний дизайн. Пакети для насіння можуть бути виготовлені різних розмірів, за необхідності, покриті ультрафіолетовим (УФ-лаком) або воднодисперсійним (ВД) лаком.

До того ж, пакети нашого виробництва виготовлені із якісного паперу, який матиме не тільки привабивий вигляд, а й буде надійним у зберіганні насіння. Запрошуємо до співпраці.