Auchan починає розвивати мікро-магазини без кас і персоналу

Auchan починає розвивати мікро-магазини без кас і персоналу

Щоб зробити покупку в такому магазині потрібен лише смартфон з QR-кодом і додатком Auchan Minute.

 

Як повідомляє одна з офіційних сторінок компанії в соцмережі Facebook, перший тестовий магазин інноваційного формату Auсhan Minute відкрився в Китаї. Найближчим часом компанія планує масштабування цього формату.

Auсhan планує відкрити кілька сотень автоматизованих магазинів формату Auсhan Minute в Китаї. Для розвитку роздрібної мережі автоматизованих магазинів без персоналу Auсhan вирішив об’єднати зусилля спільно з китайським виробником електроніки Hisense.

Основна концепція мікро-магазинів Auсhan Minute полягає у відмові від використання торгового і касового персоналу, та повній автоматизації процесу здійснення покупок, коли платежі за товари проводяться через смартфон. Клієнтам Auсhan Minute досить відсканувати QR-код на вхідних дверях, щоб увійти магазин. Потім за допомогою камери смартфона відсканувати штрих-коди потрібних продуктів, додаючи їх у віртуальну корзину мобільного додатку. Далі покупцеві слід перевірити свій список покупок і завершити онлайн оплату товарів перед виходом з магазину.

Довідка. Holding Auchan – французька корпорація, представлена в 16 країнах світу, що включає в себе три великих автономних організації: Auchan Retail, Immochan і Oney Banque Accord.

До групи Auchan на кінець 2015 року в різних країнах входило 962 гіпермаркети і 2 874 магазина біля дому. В Україні компанія представлена 20 торговими об’єктами, які працюють у форматі «гіпермаркет».

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create