У зимовий період одним із найбільш затратних пунктів витрат є опалення. Вартість комунальних послуг з кожним роком росте та надійністю державні установи не відрізняються. Одним із варіантів виходу є камінні топки.

Великі централізовані джерела енергії не дуже надійні. Коли шторм перериває електропостачання, всі звичайні системи опалення марні; гарячий тепловий насос не працює, газова колонка може відмовити, але камін зберігає вас у теплій, затишній і безпечній атмосфері попри все.

До того ж, чеки на електроенергію та газ стануть тепер не такими страшними. Камін утримуватиме тепло та затишок у кімнаті. Дерево — це найдешевше паливо, особливо якщо ви живете за містом. Крім того, ціна його не залежить від стрибків валюти чи ринкової вартості газу.

Компанія Професійний сервіс продає надійні топки для камінів, а також портали і облицювання до них від європейського виробника. У нас ви можете купити якісний товар за об'єктивними цінами. Проводимо монтаж камінів і топок. Працюємо по всій Україні.