Унікальна пропозиція від ПП «НІКО-2007»: технічне обстеження будівель і споруд швидко та якісно

Унікальна пропозиція від ПП «НІКО-2007»: технічне обстеження будівель і споруд швидко та якісно

Проектна організація «НІКО-2007» проводить технічне обстеження будівель та подає висновки про відповідність збудованого або реконструйованого об'єкта вимогам технічних регламентів та проектної документації.

Будь-який будинок з часом занепадає, тому виникає необхідність визначення, які саме елементи знаходяться в критичному стані і потребують ремонту.

Технічне обстеження будівель включає в себе кілька етапів - від вивчення проектно-технічної документації та перевірки технічних паспортів до візуального огляду, обмірів та взяття проб. У деяких випадках також потрібно вивчення геологічного і гідрогеологічного стану ділянки.

В ПП «НІКО-2007» працюють кваліфіковані спеціалісти, які мають відповідну освіту та великий професійний досвід, проводять оглядову та аналітичну роботу професійно та швидко.

Працюємо по всій території Україні. Замовити послуги технічного обстеження споруди можна на сайті або за контактним номером.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://nico2007.ub.ua/
  • +38 (097) 43505XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create