Замовлення у фермерському господарстві «МТД» — чудове рішення. Саме у нас при купівлі від 50 тонн насіння ви отримуєте знижки. Якщо ви плануєте посіви великих площ — купити насіння у нашому підприємстві буде найкращим рішенням. Таким чином, ви можете значно зекономити і витратити гроші, що у вас лишились, на що завгодно.

Також, у нас можливе замовлення не тільки насіння оптом, а й у роздріб. Ми орієнтуємось на  споживача. Задоволений покупець — запорука успіху будь-якої компанії, і нашої в тому числі. Ми впевнені, що щасливий покупець обов'язково знову буде робити покупки саме у нашому фермерському господарстві.

Ви можете не турбуватись про якість насіння. У нас присутні сертифікати на всі види насіння, які є у продажі. Якісне насіння озимих та ярих культур — одна з головних вимог для хорошого врожаю.

Замовляйте вже зараз. Чудові пропозиції за низькими цінами. Не забувайте про хороші знижки при замовленні від 50 тонн насіння. Замовлення можна зробити на сайті, або ж за контактними телефонами.