Замовлення пам'ятників: всі товари виготовлені з власної сировини!

Замовлення пам'ятників: всі товари виготовлені з власної сировини!

Саме у нашої компанії можна замовити пам'ятники, виготовлені з власної сировини. Габро граніт славиться у всьому світі. І ми володіємо одним з найбільших у світі родовищ габро граніту — Букинським. На сьогодні компанія видобуває понад 3500 м3 блоків габро.

Завдяки цьому ми пропонуємо нашим клієнтам товари найвищої якості. Габро граніт володіє чудовими якостями. Вироби мають чудовий насичений колір. Також цей матеріал є неймовірно довговічним. Підвищена міцність дозволить не боятись механічних пошкоджень. При цьому, вироби з цієї сировини мають підвищену стійкість до природних умов. Догляд за ним легкий, варто всього лиш час від часу витирати бруд звичайною ганчіркою.

Наші вироби з граніту відповідають усім державним вимогам. Підприємство при потребі представить вам такі документи, як Радіаційний сертифікат Міністерства Охорони Здоров'я України, Ліцензія Комітету України з питань геології та використання надр та Паспорт радіаційної якості речовини і матеріалу.

При потребі у нас можна замовити пам'ятник, квітник, сходинки та інші вироби. Замовлення можна зробити на сайті або за контактними телефонами.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://granitltd.ub.ua/
  • +38 (04133) 4-58-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create