Подрібнювач сіна і соломи для сільського господарства

Подрібнювач сіна і соломи для сільського господарства

Пелети з сіна та соломи використовуються не тільки для виробництва пелет, але й широко застосовують в сільському господарстві. Подрібнювачі незамінні на великих господарських фермах. Вони не лише допомагають у виробництві комбікорму та підстилок для тварин, але й без проблем подрібнюють товстий шар соломи швидко. Ефективність тваринництва залежить від об’ємів заготовлених кормів та від якості підстилок для тварин. З подрібнювачем сіна заготовка кормів та підстилок не стане проблемою. Подрібнювач сіна і соломи має універсальні можливості, а також економний у плані споживання електроенергії.

Наша компанія спеціалізується на розробкці, виготовленні та обслуговуванні обладнання. На ринку України компанія "КЛЗ" з’явилася у 2009 році. За цей час ми успішно здійснюємо реалізацію обладнання для переробки та гранулювання пелет. Ми постійно збільшуємо асортимент виробництва. На сайті компанії Ви можете ознайомитися з усіма видами діяльності та асортиментом товарів. Завдяки сучасному обладнанню та кваліфікованому персоналу ми гарантуємо якість нашої продукції.

Завітайте на наш сайт та обирайте обладнання, потрібне саме для Вас! Ми чекаємо замовлень!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://pellety.ub.ua/
  • +38 (03855) 4-41-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create