Телебачення і інтернет підключення в Україні незабаром подорожчають

Телебачення і інтернет підключення в Україні незабаром подорожчають

Восени 2017 року телебачення та підключення до мережі інтернет зросли у ціні на 10-20 відсотків. Як прогнозують в Інтернет-асоціації України, найближчим часом підключити інтернет і TV стане дорожче ще на 20 відсотків.

Як зазначають експерти, в Україні ціни на інтернет-продукти значно нижчі, ніж у країнах ЄС та у держав-сусідів. Тому, щоб вижити в умовах жорсткої конкуренції, вітчизняні оператори змушені будуть і надалі піднімати ціни на свої послуги, адже вартість обслуговування мережі зростає. Також специфічною проблемою українського інтернет-ринку є крадіжки обладнання та пошкодження мереж.

Тим часом експерти інтернет-ринку коментувати інформацію стосовно подорожчання послуг підключення до мережі інтернет і телебачення відмовилися, назвавши її чутками та провокацією.

Втім, більшість провайдерів розуміють проблеми і не надто високу платоспроможність своїх клієнтів, і піднімати ціни на послуги не поспішають. Так, один з провідних провайдерів Києва компанія «Інформаційні технології» гарантує стабільну цінову політику. Окрім того, абонентам цього оператора регулярно пропонуються різноманітні акції і пропозиції, скориставшись якими, можна отримати більший пакет послуг за вигіднішу ціну.

 

 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини по темі Показати ще

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create