Аварійний комісар у Києві до ваших послуг

Аварійний комісар у Києві до ваших послуг

Ви досі не знаєте, хто такий аварійний комісар і чим він займається? Увага! Він вже у Києві!

Аварійний комісар - це спеціально навчений експерт, що володіє знаннями, необхідними для оцінки завданих збитків під час дорожньо-транспортної пригоди. Він може визначити причини ДТП, охарактеризувати подію, обрахувати суму заподіяної шкоди, скласти ваше уявлення про ринкову вартість автомобіля після пошкодження або вартість повного ремонту.

Наш Центр післяаварійного захисту автомобілів ФОП "Дикий В.П." тепер пропонує послуги кваліфікованого аварійного комісара у Києві. Всі наші спеціалісти мають досвід роботи більше двадцяти років. Вони знаходять індивідуальний підхід до клієнтів та вчасно виконують замовлення.

Для зручності ми працюємо за двома програмами. Програма мінімум передбачає встановлення характеру пошкоджень, визначення збитку та збір потрібної документації. Програма максимум, крім цього, дозволить провести огляд місця ДТП з використанням сучасних технічних засобів. Детально на сайті.

Телефонуйте прямо зараз!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://expert.ub.ua/
  • +38 (067) 250-03-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини по темі Показати ще

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create