Флористика набуває нечуваної популярності. Вона допомагає людям виражати красу та втілювати фантазії через компонування штучних рослин. Якщо ви любите придумувати щось нове, креативні та уважні до деталей, то це хороша ідея для успішного стартапу.

Для початку ви повинні ознайомитись з теорією, а тоді переходити до практики. В обов'язки сучасного флориста входить: створення квіткових композицій, оформлення інтер'єру, бенкетних залів, виставкових центрів, реалізація букетів та будь-яких інших виробів із квітів. 

Тому, якщо ви впевнені в собі і серйозно захотіли цим займатись, то шукайте надійного постачальника матеріалів. Бажано, щоб це був оптовик. Купувати квіти, гілки, ніжки букетів, листя та інші комплектуючі краще в одному магазині, дешевше буде замовити в інтернеті китайські вироби.

Зайдіть на сайт магазину Kvitu.in.ua. прямо зараз. Ми знаємо, наскільки важлива для флориста купівля штучних квітів, тому постійно оновлюємо асортимент та здійснюємо контроль якості продукції. А також діє зручна система знижок - кожен покупець отримує знижку від 1 % до 10 %, а при великій покупці - ще більшу знижку.

Чекаємо замовлень!