Вбережуть здоров'я засоби захисту органів дихання

Вбережуть здоров'я засоби захисту органів дихання

Працюєте в галузі промисловості? Задумайтеся, чи дійсно безпечна ваша робота і чи не завдає вона шкоди здоров'ю! Чи не варто почати використовувати засоби захисту органів дихання?

Наш інтернет-магазин "Таммол" пропонує спецодяг та засоби індивідуального захисту. Для того, щоб вберегти органи дихання, ми радимо звернути увагу на такі товари, як респіратори (в каталозі є різні види), змінні фільтри, формальдегіди, напівмаски, протигазові фільтри, повнолицеві маски та протигази. 

Наші респіратори відрізняються високим рівнем якості. Моделі BLS виготовлені в Італії. Серед них представлені респіратори для зварювальних робіт, для праці в умовах підвищеної температури, для захисту від водних і масляних туманів, пилу. 

Змінні та комбіновані фільтри захистять ваші легені від рідких і твердих аерозольних частинок. Вони мають спеціальний клапан для видиху і трисмуговий дизайн для підвищеного комфорту.

Також високою якістю відрізняються повнолицеві протигазні маски. Вони забезпечують подачу очищеного повітря до органів дихання й одночасний захист обличчя і очей від впливу шкідливих речовин. 

Ми вже чекаємо ваших дзвінків та замовлень!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://tammol.ub.ua/
  • +38 (044) 50092XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини по темі Показати ще

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create