Деякі власники пралень, що тільки розпочинають свій бізнес, не знають всіх секретів економії миючих засобів і вдаються до різних методів. Часто доводиться карати недобросовісних працівників, що неправильно використовують засоби або навіть крадуть їх. Потім власникам доводиться постійно контролювати подачу хімії у пральну машинку, витрачати свій час та гроші. 

Є досить просте рішення. Можна купити дозатор для миючого засобу і встановити його у машину. Замовити такі товари можна в нашому інтернет-магазині Лондрі Трейд. В наявності система SMART PLUS. Вона точно дозує миючий засіб у пральні та гарантує надійну роботу. Так ви застрахуєтесь від нечесних працівників та зекономите. 

Наші дозатори запрограмовані спеціально для подачі миючих засобів у потрібний момент або на певному етапі прання. Ви зможете самостійно встановити до сорока програм. Саме цей дозатор підійде для промислових пральних машин, що витримують навантаження 10-100 кг. В каталозі ви знайдете широкий вибір продукції для прання. Ціна договірна.

Чекаємо ваших замовлень!