Cпеціальні умови на розміщення на ресурсі Tius.pl для компаній, які користуються послугою UB. ПРЯМІ ПОСТАВКИ 2.0

Cпеціальні умови на розміщення на ресурсі Tius.pl для компаній, які користуються послугою UB. ПРЯМІ ПОСТАВКИ 2.0

Бажаєте розвинути свій бізнес в Україні та в майбутньому підкорити ринки Європи? Не варто гаяти час та чекати вдалого моменту. Портал Укрбізнес пропонує чудову можливість – зареєструйтесь в проекті «UB. ПРЯМІ ПОСТАВКИ 2.0» та отримайте спеціальну пропозицію, щодо розміщення на ресурсі Tius.pl.

Tius.pl  інтернет-портал, призначений для розвитку бізнесу та просування товарів на території Європи. Це торгова платформа для малого, середнього та великого бізнесу, де компанії можуть розгорнути свої товари та послуги, щоб збільшити продажі та приєднуватися до нових клієнтів.

Tius.pl пропонує стандартні та індивідуальні сервісні пакети, які допоможуть вам залучити замовників як у всій Польщі так і по всій Європі. Ви отримаєте власну сторінку-візитку, де зможете розмістити будь-яку інформацію про свої товари та продавати їх в Інтернеті.

Для того, щоб отримати спеціальну пропозицію для просування товарів на інтернет-порталі Tius.pl, достатньо взяти участь у проекті «UB. ПРЯМІ ПОСТАВКИ 2.0».

Вас зацікавила пропозиція? Хочете суттєво збільшити свої продажі та швидко вийти на ринки Європи? Заповнюйте анкету на участь за посиланням  http://pp.ub.ua/anketa//

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://ppostavka.ub.ua/
  • +38 (067) 332-57-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create