Акція на рукав для газового зварювання!

Акція на рукав для газового зварювання!

Рукав для газового зварювання застосовується для подачі під високим тиском пропану, бутану, кисню, міського газу, ацетилену до приладів газового зварювання та різноманітних металів. В залежності від застосування, їх можна розділити на класи. В каталозі нашого інтернет-магазину ви можете знайти всі модифікації цих пристроїв, і ціни в нас доступні. 

Наші рукава можна використовувати в І, ІІ, ІІІ класах середовищ (тобто всюди). В описі товарів ви знайдете детальні характеристики кожного (робоча температура, тиск в різних класах, діаметр тощо). Вся продукція сертифікована. 

Тепер ви зможете замовити газові рукави високого тиску за ще нижчими цінами. Зараз діє акційна пропозиція на рукава для газового зварювання Semperit. Їх ціна становить лише 24 гривні за погонний метр з ПДВ. Бухта - аж п'ятдесят метрів. Внутрішній діаметр - дев'ять міліметрів. З такими характеристиками шланг мав би коштувати у декілька разів більше! Доставка по всій території України.

Не варто зволікати! Замовляйте просто зараз!

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create