Тепер реєстрація фізичної особи підприємця здійснюється швидше!

Тепер реєстрація фізичної особи підприємця здійснюється швидше!

Бажаєте започаткувати свій бізнес, але не знаєте, з чого почати та як взагалі це зробити? Адвокатська компанія Туза Святослава Олександровича вам у цьому допоможе!

Адже реєстрація фізичної особи підприємця, повного товариства, товариства з обмеженою відповідальністю чи інших видів товариств повністю здійснюється нами - від формування необхідних документів до фактичного відкриття підприємства.

 Наші клієнти отримують професійну допомогу у вирішенні завдань, пов'язаних із відкриттям їхнього бізнесу, та юридичний супровід у подальшому.

Також наша компанія пропонує одноразові та комплексні консультації юридичних чи фізичних осіб-підприємців. Якщо ви бажаєте зареєструвати своє підприємство «під ключ» - ми надаємо знижку 50 % за умови підписання угоди про подальше абонентське юридичне обслуговування.

 Наша компанія працює понад 8 років на ринку юридичних послуг. Набутий за цей час практичний досвід дозволяє гарантувати високу якість послуг за оптимальними цінами.

 Надаємо послуги та проводимо консультації на території України. Детальнішу інформацію дивіться на сайті.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://advocat.ub.ua/
  • +38 (093) 800-52-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create