Компанія "Барвиста Вишиванка" запрошує шанувальників рукоділля завітати на Міжнародну гуртово-роздрібну виставку HANDMADE-Expo, що проходитиме з 28 лютого по 3 березня у Києві.

Кожного року "Барвиста Вишиванка" дивує Вас новинками і цікавинками, і цей раз - не виняток. До вашої уваги представлене розмаїття товарів для рукоділля та готові вироби. Приходьте і отримайте роздрібну знижку 10 % на всі схеми вишивки бісером і заготовки - плаття, сорочки, картини, рушники, ікони, клатчі з бісеру, сувеніри та багато іншого.

Дизайни заготовок ретельно промальовані. До кожної заготовки додається роздруківка з інструкцією по вишивці, а також детальним і професійним підбором бісеру та ниток. Ми використовуємо лише високоякісні тканини. Комплектуємо набори бісером / нитками лише найкращих фірм (бісер Preciosa, нитки DMC), тому наші клієнти нам довіряють.

Відправку виконуємо по всій Україні та, при необхідності, закордон. Працюємо як з роздрібними, так і з гуртовими клієнтами.

Отож, чекаємо Вас за адресою м. Київ, ст. м. Лівобережна, Броварський пр-т, 15. Міжнародний виставковий центр, павільйон 2А, стенд Р7 з 10.00 до 18.00 години.