Купити ковбасу від виробника пропонує ТОВ ВКП Прилуки-Агропереробка

Купити ковбасу від виробника пропонує ТОВ ВКП Прилуки-Агропереробка

Шукаєте якісну м’ясну продукцію та ковбасні вироби? ТОВ "ВКП Прилуки-Агропереробка" пропонує Вам купити ковбасу від виробника за доступними цінами. Ми реалізуємо лише натуральну та екологічно чисту продукцію. Підприємство закуповує тільки українську сировину. Кожен етап виробництва проходить контроль, а сировина проходить ветеринарно-санітарну експертизу в Чернігівській регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини. Наше виробництво оснащене сучасним обладнанням та поділяється на дві частини - господарську та виробничу. В склад підприємства входить база утримання худоби, забійний цех, холодильники, пункт мийки та обробки сировини, склади та інші приміщення.

Ми пропонуємо Вам ковбасну продукцію та м’ясо купити оптом за вигідними цінами. Вся продукція має відповідні сертифікати. Серед асортименту Ви можете знайти продукцію зі свинини, яловичини та баранини, а також різні види ковбасних виробів. Компанія реалізує субпродукти та напівфабрикати.

Купуйте якісну та смачну продукцію з підприємством ТОВ "ВКП Прилуки-Агропереробка"!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://prilutski.ub.ua/
  • +38 (050) 44002XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create