Виготовлення прес форм для лиття пластмас дешевше ніж у Європі

Виготовлення прес форм для лиття пластмас дешевше ніж у Європі

ТОВ "Форма-плюс" займається виготовленням пакувального обладнання для промислових товарів, виробників посуду та господарських товарів, сільськогосподарських та тепличних господарств. Наявність власного металообробного і термоформувального обладнання дозволяє виготовляти прес-форми, блістерну упаковку високої якості в короткі терміни. Також ми виконуємо термо- та вакуумне формування продукції.

Особливістю нашого виробництва є те, що ми використовуємо систему гарячого каналу і блок керування цим каналом нашого власного виготовлення. Це в два рази дешевше за європейські аналоги. Відповідно в нас і нижча вартість на продукцію. Виготовлення прес форм для лиття пластмас здійснюється з використанням європейських металів. Наша компанія постійно вдосконалює технологію виготовлення, тому на сьогодні фірма придбала сучасне обладнання.

Вартість продукції залежить від складності та розмірів форми, тому за детальною інфоримацією звертайтеся за контактним номером, вказаним на сайті.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://formaplus.ub.ua/

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create