Більярд був завжди популярним видом відпочинку, а для когось навіть справою життя. Це досить хороша ідея для створення власного бізнесу. Але для організації хорошого більярдного клубу потрібно замовити всі необхідні аксесуари. Вам обов'язково знадобляться столи, киї, кулі, світильники та меблі. 

Недорого все для більярду можна замовити в інтернет-магазині "ТТ-Більярд". В каталозі ви знайдете і товари економ-класу, і вишукані більярдні столи та інвентар, виконаний з натурального дерева. Ми орієнтуємось на широку аудиторію, тому доступна продукція в різних цінових категоріях. Якщо ви початківець або не маєте великого стартового капіталу, то все одно можете сміливо відкривати наш каталог і робити замовлення. 

Також ви можете звернути увагу на вживані більярдні столи, вони у досить хорошому стані і коштують недорого. В наявності столи від таких фірм, як "KALET", "Prestige", "Ферзь", "Сіріус", "FARAON", " Віват".

Наші фахівці можуть подарувати друге життя столу. До ваших послуг пропонуємо повне відновлення столів або обмін старої моделі на нову з найменшими втратами. Працюємо по Україні. 

Телефонуйте!