Увага! Розроблена інноваційна тканина для фільтрів

Увага! Розроблена інноваційна тканина для фільтрів

Існує дуже багато вимог до фільтрувальної тканини та різноманітних сит. Є три типи плетіння тканини: гладке, саржеве та атласне. МП Ремікс використовує спеціальні плетіння для досягнення бажаних характеристик. 

Тепер в нашому асортименті є фільтрувальні тканини, які складаються з двох шарів і інтегрованої тканини, що поліпшує механічні властивості та підтримує всю конструкцію. Максимальна ширина продукції - чотири з половиною метри. Ми виготовляємо тканини, які в основному використовуються для фільтрації та конвеєрів і мають малюнок "ялиночок". Це допомагає продукції утримуватись і не виходити за встановлені межі тканини.

Особливо гладку поверхню з точним фільтрувальним ефектом мають тканини з так званим голландським виворітним плетінням. Їх можна знайти в каталозі нашого інтернет-магазину.

Також ми пропонуємо вам широкий асортимент вологомірів, борошно-елеваторного обладнання, засобів автоматизації та інших верстатів. Пам'ятайте, що найбільш якісна тканина для фільтрів продається саме у нас!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://remix.ub.ua/
  • +38 (04563) 9-99-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create