Mozilla Firefox Quantum - корпоративна версія браузера

Mozilla Firefox Quantum - корпоративна версія браузера

Mozilla анонсувала вихід бета-версії корпоративного варіанту свого браузера - Firefox Quantum. Насправді, він не дуже сильно відрізняється від звичайного варіанту, але має ряд можливостей спрощеного налаштування та інтеграції в IT-інфраструктуру підприємства.

Головна перевага нової версії - це значно збільшена швидкість роботи. До того ж компанія позиціонує продукт, як браузер із акцентом на конфіденційність.

Системні адміністратори можуть розгортати заздалегідь сконфігуровані версії браузера. Так вони отримують можливість відключити потенційно небезпечні функції, додати стандартні налаштування проксі-сервера або заготовити для співробітників набір розширень і закладок.

У Windows адміністратори зможуть додавати політики через Windows Group Policy. В якості альтернативи, можна створити JSON-документ і додати його в установчу папку Firefox. Цей метод працює на Windows, macOS і Linux.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://koder.ub.ua/

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини по темі Показати ще

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create