Скільки існує деревообробка - стільки часу актуальним є питання утилізації відходів від цього процесу. Твердопаливний котел опалення - обладнання, яке максимально дешево і швидко допоможе перетворити відходи в тепло. ТОВ "Металіст" виготовляє котли водогрійні твердопаливні відповідно до вимог законодавства України та інших інстанцій. В підтвердження цього є всі необхідні сертифікати.

Чому варто обирати твердопаливні котли? Питання утилізації не тільки економічне, але і екологічне. Численні дослідження доводять, що концентрація шкідливих речовин в газах, які викидаються в атмосферу від спалювання деревини, значно менше, ніж при утилізації інших видів палива. Деревні відходи дешевші та доступніші, що також не є маловажливим та виступає вагомим аргументом при виборі паливного матеріалу.

Твердопаливні котли, як частина установки для переробки відходів, бувають різних потужностей і завжди присутні нюанси в їх використанні. Для найбільш вдалого вибору радимо Вам зв'язатися з нашим фахівцем, який проконсультує і допоможе прийняти найбільш раціональне рішення для вдалого вибору обладнання.

ТОВ "Металіст" - ми з радістю виготовимо котел, який максимально просто і доступно вирішить проблеми утилізації відходів Вашого підприємства!

Будемо раді співпраці!