Наша компанія здійснює виробництво лаків і фарб згідно з європейськими стандарти якості. Ми пропонуємо Вам широкий асортимент лакофарбної продукції: грунтовки, емалі, лаки та фарби для обробки різних матеріалів. Виробництво ЛКМ здійснюється відповідно до державного стандарту ГОСТ. На сайті нашої компанії Ви знайдете продукцію, яка підходить для дерева, металевих виробів; для обробки по іржі, термостійка, швидковисихаюча продукція, а також люмінісцентні фарби. Наша продукція ідеально підходить для антикорозійного захисту металоконструкцій.

Ми реалізуємо продукцію оптом, роздріб можливий на окремі види фарб. Для оптових та постійних клієнтів гарантуємо вигідні пропозиції та знижки. Лакофарбові матеріали, які ми реалізуємо, створюються з використанням сучасних технологій. У разі потреби ми допоможемо Вам підібрати лакофарбові матеріали за необхідними параметрами.

Ознайомитися та обрати потрібну продукцію Ви можете на нашому сайті. Оформити замовлення можна, скориставшись корзиною або зателефонувавши за контактними номерами, вказаними на сайті.