Наша компанія пропонує оновлений асортимент фасованої продукції торгової марки «Sultan», яка задовільнить Ваші потреби та бажання.

Тепер у нас Ви можете купити насіння смажене соняшникове та гарбузове звичайне, підсолене, а також очищене з такою вагою: 50 г, 60 г, 70 г, 80 г, 100 г, 120 г, 140 г, 160 г і, крім того, гарбузове насіння подвійного смаження вагою в 300 г та 600 г.

Фасоване насіння упаковка «Sultan» має прекрасний смак та аромат. Як гарбузове, так і соняшникове насіння стигле, легко очищується та не бруднить руки. При виробництві ми використовуємо високотехнічне сучасне обладнання, що дозволяє зберегти весь смак та якість насіння, а також досягти ідеального ступеня просмаження.

Пропоноване нами насіння зберігається в металізованій упаковці, яка ідеально захищає зерно від вологи та сонячного світла, зберігає всю якість вже готових снеків. Ви будете задоволені смаком нашого насіння!

Купити соняшникове та гарбузове насіння смажене Ви можете оптом та вроздріб. Надаємо індивідуальні знижки та послуги зі смаження насіння.

Чекаємо на Ваші замовлення!