Лінійка аграрних олив від ПрАТ ВФК. Волинська фондова компанія - партнер всесвітньо відомого бренду Castrol!

Лінійка аграрних олив від ПрАТ ВФК. Волинська фондова компанія - партнер всесвітньо відомого бренду Castrol!

Головним для «Волинської фондової компанії» є її клієнти! Тому з кожним роком компанія все більше вдосконалюється та розвивається, для ще більшого  задоволення потреб клієнтів. Наступний крок – співпраця з провідним у світі виробником високоякісних мастильних олив та консистентних мастил, брендом Castrol.

Сьогодні Castrol є визнаним еталоном якості, унікальних технологій найвищого захисту. Бренд ціле століття завойовував лідерство, встановлюючи неймовірні рекорди стабільності, швидкості і потужності.

Castrol працює з сільгоспвиробниками протягом багатьох десятиліть – звідси розуміння не тільки машин і обладнання, але і галузі та працюючих в ній людей.

Починаючи з перших мастильних матеріалів для сільського господарства, виробництво яких було розпочато ще в 1917 році, зростаючий асортимент продукції ставав синонімом покращених робочих характеристик і захисту сільськогосподарського обладнання. Створений новий асортимент продукції для сільгосптехніки Castrol Agri відображає останні зміни, що відбулися в технології машинобудування і вимагають застосування окремих високопродуктивних моторних і трансмісійних мастил.

Основна мета Castrol – надати сільгоспвиробникам продукцію, необхідну для забезпечення більш ефективної і продуктивної роботи.

 «Волинська фондова компанія турбується про своїх клієнтів. Тому на складі компанії завжди є в наявності різні види олив та мастильних матеріалів від наших партнерів-брендів Castrol, Agrinol, Total та AGCO.

Не важливо в якому куточку України ви знаходитесь – «Волинська фондова компанія» завжди забезпечить вчасну доставку продукції у ваше господарство!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://vfc.ub.ua/
  • +38 (0800) 21-11-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create